| FR | NL | EN | ES over co2logic | news | co2 compensatie | ons klimaat | particulieren | bedrijven | projecten | contact us


in de pers

nieuwsbrief

Dixie Dansercoer compenseert de CO2-uitstoot van zijn vluchten

De zonet beëindigde ‘In the wake of the Belgica’ expeditie in Antarctica, zal ondermeer dienen om mensen te sensibiliseren. Om zelf zo consequent mogelijk te zijn heeft Dixie Dansercoer beslist om de CO2-uitstoot van zijn vliegtuigverplaatsingen te compenseren met CO2logic.

De ‘In the wake of the Belgica’ expeditie is achter de rug maar de sensibiliseringscampagne begint nu. Deze expeditie was een gelegenheid om het Antarctica van toen, met aan het roer Lieutenant Adrien de Gerlache in 1897 te vergelijken met het Antarctica van vandaag om de nodige ecologische en meteorologische metingen te maken om ondermeer het impact van de opwarming van de aarde op Antarctica waar te nemen. Deze expeditie was ook de gelegenheid om nieuwe onbeklommen bergtoppen te ontdekken.

De unieke photos van de expeditie zullen als sensibilisatiemateriaal gebruikt worden tijdens seminaries en tentoonstellingen. Dixie Dansercoer beseft dat om deze expeditie te realiseren hij de nodige vliegtuigverplaatsingen heeft moeten uitvoeren, hij wenst het impact van deze verplaatsingen te compenseren.
Voor de expeditie moest hij naar Ushuaïa (Argentinië) vliegen. Vandaar hebben ze naar Antarctica gezeild. De CO2-uitstoot van Dixie Dansercoer werd met CO2logic gecompenseerd.

In the wake of the Belgica : www.inthewakeofthebelgica.com