| FR | NL | EN | ES over co2logic | news | co2 compensatie | ons klimaat | particulieren | bedrijven | projecten | contact us


bedrijven

uw co2 compenseren

werkwijze

tien tips

klanten

Océ Software Laboratories te Namen (OSL)

OSL ontwikkelt voor rekening van de Océ-groep, maar ook voor zijn eigen verkoopskanalen, softwareprodukten, oplossingen en diensten met een hoge toegevoegde waarde. Als R&D-centrum is OSL verantwoordelijk voor de definitie, de ontwikkeling, de kwaliteitsgarantie en de dienst voor en na verkoop van de programma’s die door de Océ-filialen verkocht worden.

De ontwikkeling van software op zich is geen vervuilende activiteit, maar door het internationale karakter van de groep, moet het personeel van OSL zich regelmatig per vliegtuig verplaatsen. In de mate van het mogelijke, vermijden video-/web-/tele-conferenties een gedeelte van de verplaatsingen, zowel per vlietgtuig als over de weg. Deze rationalisatie heeft in 2007 namelijk een besparing mogelijk gemaakt van 42 % van het aantal vliegtuigticketen vergeleken met 2006.

OSL heeft besloten nog beter te doen: men wil de CO2-uitstoot van zijn vliegtuigreizen vanaf 2007 volledig compenseren om haar neutraliteit te waarborgen.  OSL heeft beroep gedaan op de kennis van CO2logic en zijn door de Verenigde Naties gecertifiëerde projecten om CO2 te reduceren. Het ecologisch en duurzame project dat door OSL ondersteund wordt bevindt zich in Rajasthan, in het noorden van India. Het geeft waarde aan landbouwafval van locale producenten (stelen en peulen van mosterd, maïskolven, …) teneinde propere en hiernieuwbare electriciteit op te wekken.  

Deze actie toont het engagement van de onderneming, op zijn niveau, voor de duurzame ontwikkeling, evenals de bijdrage van iedereen, ten voordele van onze planeet en zijn bewoners.

De Océ-groep is een van ’s werelds voornaamste leveranciers van producten en diensten van hoge kwaliteit, waaronder volledige oplossingen ten dienste van professionnals van drukkerijen en het beheer van documenten. Océ is aanwezig in 80 landen en bezit zijn eigen commerciële vertegenwoordiging in een dertigtal van deze landen.
www.osl.be     www.oce.com